Restauracja

Kuchnia marzeń w zasięgu ręki

Słowa kluczowe: jedzenie, restauracja, żywienie

(...) były miejscem wielofunkcyjnym. Miejscem, w którym miło jest przebywać ciągle, a nie tylko raz na jakiś czas w porze przygotowania posiłków, dlatego też bardzo polecamy kuchnie, które robi Jerzy Hul http://kuchniezdrewna.net.pl/ofertaUrządź kuchnię swoich marzeńA skoro kwestia kuchni jest kwestią tak ważną dla całego domu i wszystkich jego mieszkańców - warto dołożyć wszelkich starań, by była miejscem tak pięknym i tak funkcjonalnym, by każdy chciał w nim przebywać i to przebywać jak najdłużej. Ważne tutaj są meble kuchenne. Warto stworzyć jedną, zwartą i przemyślaną (...)

Opublikowany przez Elżbieta Woźnicka | 2015/11/30

Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych

Słowa kluczowe: jedzenie, restauracja, żywienie

(...) weselach, znacznie rzadziej na innych imprezach rodzinnych. Koszty związane z wynajęciem zespołu weselnego są zróżnicowane. W zależności od ilości członków zespołu oraz od godzin w jakich powinna być uświetniona impreza różna może być cena wynajęcia zespołu muzycznego. Alternatywą dla zespołu muzycznego może być wynajęcie dj na imprezy okolicznościowe. Tutaj koszt oprawy muzycznej będzie już zdecydowanie niższy. Zazwyczaj waha się w granicach około 30-50 zł za godzinę pracy. Dj jest w stanie zaserwować najnowsze piosenki, które w czasie zabawy (...)

Opublikowany przez Andrzej Krajewski | 2015/05/07

Sycący posiłek to podstawa!

Słowa kluczowe: catering, gastronomia, restauracja

(...) O tym, że należy regularnie jeść, nie trzeba przekonywać nikogo, kto chciałby się zdrowo odżywiać. Nie zdziwi to także tych, którzy mieli kiedykolwiek problemy z trawieniem i kłopoty żołądkowe. Najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia pozostaje śniadanie, bo to dzięki niemu mamy siłę i energię do podejmowania codziennych wyzwań i wykonywania pracy, czy to fizycznej, czy umysłowej. To podstawa codziennego prawidłowego funkcjonowania organizmu, który nie zawsze ma czas na spożycie porządnej porcji obiadowej. Regularne spożywanie posiłków to także inwestycja w przyszłość. Kondycja naszego zdrowia zależy w dużej mierze od dobrych nawyków żywieniowych, które powinny (...)

Opublikowany przez Andrzej Krajewski | 2014/12/10

W czym pić herbatę?

Słowa kluczowe: catering, kawa, picie, restauracja, żywienie

(...) wylaniem się kubki plastikowe - wariant kubka idealny na szybkie imprezy plenerowe, nie wymaga mycia - pijesz a potem wyrzucasz do śmieci kubek niekapek - specjalny kubek dla dzieci, wykonany z materiału przyjaznego dla dzieci, umożliwiający picie napoju bez jego rozlewania dookoła i na siebie gorący kubek - to kubek z zupą do błyskawicznego przyrządzenia z torebki - wsypujesz proszek do kubka, a następnie zalewasz wrzątkiem i otrzymujesz tym sposobem gorący kubek Moda na kubkiKubek do picia stał się dla wielu milionów naszych krajan ulubionym naczyniem do picia. Jak (...)

Opublikowany przez Karolina Mikołowicz | 2013/05/17

Tryskająca czekolada

Słowa kluczowe: gastronomia, jedzenie, restauracja, słodycze

(...) dawniej widzieli lub czymś, w czym już kiedyś uczestniczyli oraz by każda kolejna impreza była oryginalna jak również niepowtarzalna. Organizuje się wspólne nurkowanie w studni, imprezy basenowe, skoki ze spadochronu, serwuje się wystrzałowe drinki, tajskie jedzenie czy także pieczonego barana czy dzika. Niezwykle oryginalnym konceptem na urozmaicenie spotkania są czekoladowe fontanny. Pomysł na to, żeby (...)

Opublikowany przez Andrzej Krajewski | 2013/04/25